Beauty

Loveli facecream

20,00 Incl. BTW

Hydraterende dag- en nachtcrème bomvol hyaluronzuur, dat ervoor zorgt dat je huid nog meer vocht vast kan houden. Plus een flinke dosis vitamine E, een krachtige antioxidant, jojoba-olie en sheabutter.

♥. Ideaal voor de vochtarme huid

♥. Vult fijne lijntjes op

♥. Goed te combineren met foundation

♥. 100% troepvrij natuurlijk

♥. Maakt je huid zacht en soepel

Uitverkocht

Categorie: Tag:

Beschrijving

Hoe gebruik je de Facecream?
De Facecream is het meest geschikt voor de vochtarme huid. Omdat hij snel intrekt, is hij ideaal om te combineren met een (vloeibare) foundation.

Is je huid zowel vetarm als vochtarm? Dan zou ik kiezen voor de Facecream voor overdag en de voedende Face Oil Night voor ’s nachts. Heb je een droge huid? Dan passen de Loveli Face Oils beter bij jouw huidtype.

Wil je weten welke gezichtsproducten bij jouw huid passen? Doe de test!

Gebruiksaanwijzing: 1 pompje is genoeg voor je hele gezicht. Je kunt er eventueel nog een (half) pompje bij doen voor je hals en decolleté. Als je de crème opsmeert, kan het zijn dat je het even voelt trekken of tintelen door het effect van de hyaluronzuur. Maar daarna voel je hoe zacht en gehydrateerd je huid is. Voor het lange termijneffect heb je wel wat geduld nodig, want het kan wel 8 weken duren voor je het optimale effect kunt zien.

De 4 stappen naar een Loveli skin
Wees lief voor je huid en maak van deze 4 stappen je vaste ritueel:

Stap 1: Reinig je huid op een ultra milde manier met de Facewash

Stap 2: Herstel de ph-waarde van je huid met de Facemist

Stap 3: Bescherm je huid overdag met de Face oil Day of Facecream

Stap 4: Verzorg je huid ’s nachts met de Face oil Night of de Facecream

Uitleg ingrediënten:

Sheabutter: Sheabutter wordt gemaakt van de noten van de Karitéboom die in Centraal Afrika groeit. Sheabutter is hydraterend en maakt de huid soepel en elastisch.

Methyl glucose sesquistearate: natuurlijke emulgator die ervoor zorgt dat de crème een en crème blijft en niet een laagje water op een laagje boter. Soms wordt er bij het verkrijgen van dit ingrediënt Polyethyleen glycol gebruikt (PEG) en dat kan besmet zijn met schadelijke stoffen. Onze methyl glucose sesquistearate is PEG-vrij en dus helemaal troepvrij ;-).

Cetyl alcohol: deze alcoholsoort wordt uit vet gemaakt en heeft als doel om de crème de juiste dikte te geven. In tegenstelling tot wat je van alcohol zou verwachten, maakt deze cetyl alcohol je huid juist zacht.

Vitamine E: deze crème bevat een hoge dosis vitamine E, een krachtige antioxidant die helpt tegen huidveroudering. Het is vochtvasthoudend en helpt je huid te herstellen bij beschadiging door de zon.

Hyaluronzuur: Natuurlijke hydratatiebooster. Het is heel sterk vochtaantrekkend en houdt het vocht vast in de huid. Ideaal voor een droge huid.

Xanthan gum: verdikker in de crème

Parfum: het parfum in deze crème is gemaakt van essentiële oliën. Er zit maar een klein beetje in en het geeft net een subtiel zacht geurtje. Het is dezelfde geur als de geur van de body oil Honeysuckle, maar dan nog zachter.

Zonnebloemolie: een super fijne olie voor je huid. In dit geval wordt het gebruikt als oplosmiddel voor de vitamine E.

Benzyl Alcohol: Natuurlijk conserveermiddel

Dehydroacetic acid: Natuurlijk conserveermiddel

De limonene, linalool, decenal en citral zijn geen ingrediënten, maar bestanddelen van de essentiële oliën in het parfum. Ze moeten apart gemeld worden op het etiket, omdat sommige mensen er allergisch voor kunnen zijn.

Extra informatie

Inhoud

50 ml

ingrediënten

De facecream is gemaakt van (in volgorde van hoeveelheid):

Water, jojoba-olie, sheabutter, een natuurlijke emulgator, squalaan, vitamine E, hyaluronzuur (hydratatiebooster), Xantham Gum, natuurlijk parfum, zonnebloemolie (drager van vitamine E) en natuurlijk conserveermiddel.

INCI: Aqua (Water), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Sheabutter), Methyl Glucose Sesquistearate*, Cetyl Alcohol, Squalane, Tocopherol (Vitamine E), Sodium Hyaluronate (Hyaluronzuur), Xantham Gum, Parfum (Natuurlijk), Helianthus Annuus (Zonnebloem) Seed Oil, Benzyl Alcohol**, Dehydroacetic acid**. Limonene***, Linalool***, Decenal***, Citral*** (*Peg Vrij) (**Natuurlijke Conservering) (***Natuurlijke Bestanddelen Essentiële Oliën